BÆNK, 1970'erne.

BÆNK, 1970'erne.
2534398. BÆNK, 1970'erne.

Fyrretræ.
Længde ca 119 cm. Bredde ca 39 cm. Højde ca 45 cm.

Brugsslitage. Ridser og pletter. Falmet stedvis.

Få foretaget en gratis vurdering!
2534398. BÆNK, 1970'erne.

Fyrretræ.

Antal besøg: 255