SØJLEBORD, et par, engelsk stil, 20. århundrede.

253300. SØJLEBORD, et par, engelsk stil, 20. århundrede.

Træramme. Skive i grønt læder. Diameter ca. 34, højde 55 cm.

Slitage, stød, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, stød, ridser.

Antal besøg: 515