SAMEKNIV, monogram signeret TP.

253245. SAMEKNIV, monogram signeret TP.

Ben og læder. Udskåret dekor af blandt andet rensdyr. Samlet længde ca 21 cm.

Skede med senere vedhæftning. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.732