SOFA, sengustaviansk, begyndelsen af 1800-tallet.

253236. SOFA, sengustaviansk, begyndelsen af 1800-tallet.

Løst polstret sæde. Indretning med blandt andet greb. Længde ca. 188 cm.

Slitage, ridser og mærker. Renoveret og suppleret. Pletter på stof. Tab af farve.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.299