KRYSTYNA PIOTROWSKA. Genstand, signeret og dateret 1975.

253195. KRYSTYNA PIOTROWSKA. Genstand, signeret og dateret 1975.

Ca. 98x66 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 98x66 cm.

Antal besøg: 1.379