EN MODERNE SKÆNK.

EN MODERNE SKÆNK.
2531079. EN MODERNE SKÆNK.

med dekoration i parketstil, tre skuffer og skabe, højde 81 cm, bredde 150 cm, dybde 50 cm.

Slitage og ridser i toppen.

Få foretaget en gratis vurdering!
2531079. EN MODERNE SKÆNK.

Slitage og ridser i toppen.

Antal besøg: 385