TEKANNA, Württembergische Metallwarenfabrik, 1900-tallet.

252763. TEKANNA, Württembergische Metallwarenfabrik, 1900-tallet.

Metal og plastik. Stemplet Wmf.
Højde 22 cm, diameter 19,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 577