ALBERT SJÖSTRÖM. Olie på Panel, signeret og dateret 1945.

252639. ALBERT SJÖSTRÖM. Olie på Panel, signeret og dateret 1945.

Stilleben.
Ca. 44x54 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stilleben.
Ca. 44x54 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.911