Armbåndsur, herre, Eterna-Matic 2002, midten af det 20. århundrede.

252445. Armbåndsur, herre, Eterna-Matic 2002, midten af det 20. århundrede.

Strækbart armbånd Æskens diameter ca 35 mm.

Ikke gennemgået samt slid og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.508