KAFFESERVICE, kobber, messing/teak, design Georg Jensen for Illums Bolighus.

252159. KAFFESERVICE, kobber, messing/teak, design Georg Jensen for Illums Bolighus.

Midten af det 20. århundrede.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Midten af det 20. århundrede.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.364