NANCY NÖMMEOTS. tørstift, signeret, dateret 53.

252009. NANCY NÖMMEOTS. tørstift, signeret, dateret 53.

14 x 17,5 cm.

gulning.

Få foretaget en gratis vurdering!

14 x 17,5 cm.

gulning.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 1.687