VÆGLAMPER, et par Hemi, Type Globe 3, 1970'erne.

251955. VÆGLAMPER, et par Hemi, Type Globe 3, 1970'erne.

Drejelig skærm. Diameter ca 24 cm.

Slitage, tilstedeværelse af mindre ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 3.185