PUDER, allmoge, uld, IKEA.

PUDER, allmoge, uld, IKEA.
2519089. PUDER, allmoge, uld, IKEA.

Størrelse 50x50 cm.
Indvendige hynder medfølger.

Der mangler en hjørnetoft.
Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Størrelse 50x50 cm.
Indvendige hynder medfølger.

Der mangler en hjørnetoft.
Mindre slitage.

Antal besøg: 342