LAGEN OG PUDER, bomuld, 16 + 10 stk., monogram, 20. århundrede.

251907. LAGEN OG PUDER, bomuld, 16 + 10 stk., monogram, 20. århundrede.

8 toplagner med blonder.
8 ark.
10 pudebetræk.
Broderede monogrammer.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

8 toplagner med blonder.
8 ark.
10 pudebetræk.
Broderede monogrammer.

Brugsslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.053