BLOK REVOLVER, Whitney.

BLOK REVOLVER, Whitney.
2518511. BLOK REVOLVER, Whitney.

fem-skuds mute, mærket "E WHITNEY / N HAVEN" på løbet. formentlig en Whitney-lomme, senere æskeulden.

Slitage, mekanisk bearbejdet. Mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.017