ET LONGCASE UR.

ET LONGCASE UR.
2517688. ET LONGCASE UR.

Et ur i egetræ med vægte, men uden pendul eller nøgler. Har et malet ansigt med nogle messingbeslag og udskårne træk overalt. Glaseret flade (hvor døren er en mulig erstatning). Højde 214cm x Bredde 47cm x Dybde 24cm.

Generel slitage på kabinet og kaleche, dør en mulig udskiftning, ingen nøgler eller pendul. Skader på bunden af sagen og står ikke oprejst.

Få foretaget en gratis vurdering!
2517688. ET LONGCASE UR.

Antal besøg: 409