Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Stadsauktion Sundsvall
Kunst
Grafik
KNUT OSCAR GASTON WILHELM SMITH. Ætsning, ulv. Signeret "Gaston". Første halvdel af det 20. århundrede.
251599. KNUT OSCAR GASTON WILHELM SMITH. Ætsning, ulv. Signeret "Gaston". Første halvdel af det 20. århundrede.
48 x 61,5 cm.
Vis hele teksten
Lidt gulnet.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
48 x 61,5 cm.
Vis hele teksten
Lidt gulnet.
Stadsauktion Sundsvall
Antal besøg:
5.725