LARS ANDRÉN. olie på lærred.

LARS ANDRÉN. olie på lærred.
2514445. LARS ANDRÉN. olie på lærred.

Hav motiv. Signeret og dateret 1984. 54x65 cm.

Underliste mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Underliste mangler.

Antal besøg: 600