VÆGSKAB og KORSTE, træskåret indretning, 20. århundrede.

251353. VÆGSKAB og KORSTE, træskåret indretning, 20. århundrede.

Skab, højde 47, længde 63 cm, bredde 18 cm.
Kiste, højde 37, længde 63, bredde 43 cm.

Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 582