Sæt , 3 stk, inklusive farvelitografi, signeret og dateret Paul Holsby -55.
251320. Sæt , 3 stk, inklusive farvelitografi, signeret og dateret Paul Holsby -55.
1 farvelitografi, "Kvinde ved søen, ... havet", signeret og dateret Paul Holsby -55 1 farvelitografi, 47x68 cm, signeret og dateret Marje Taska -86 1 olie på panel, Panel cm, utydeligt signeret.