BROCHE MED CAMEO.

BROCHE MED CAMEO.
2512934. BROCHE MED CAMEO.

Skalcameo med skåret dekoration forestillende kvinde og fugl sat i 9 karat guld, med britiske kendetegn, højde 5,9 cm, vægt 21,2 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
2512934. BROCHE MED CAMEO.

Brugsslitage.

Antal besøg: 731