TAPE PLAYER, Beocord 2000 de luxe, Bang & Olufsen, Danmark.

2512234. TAPE PLAYER, Beocord 2000 de luxe, Bang & Olufsen, Danmark.

Dels i teaktræ. Låg i plast.
Ca. 45x36x23 cm.

Brugsslitage. Strømkabel mangler. Ikke funktionelt testet, ikke fuldt gennemgået, ingen funktionsgaranti ydet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dels i teaktræ. Låg i plast.
Ca. 45x36x23 cm.

Antal besøg: 700