DESKTOP, 2 dele, Art Deco. Første halvdel af det 20. århundrede.

251047. DESKTOP, 2 dele, Art Deco. Første halvdel af det 20. århundrede.

Mørkbejdset birk, tre skuffer i kant. Bredde/længde 135, dybde 65, højde 74 cm. Skuffe med 4 skuffer.

Brug/aldersslitage. Mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 865