ÅRHUNDREDE FORMATTABEL, birk 18/1900 tallet.

251037. ÅRHUNDREDE FORMATTABEL, birk 18/1900 tallet.

Rokoko 78 cm høj.
106 cm i diameter.

Brugsslitage. Støtteben træge / slået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rokoko 78 cm høj.
106 cm i diameter.

Antal besøg: 2.095