JAN FALKMAN. "Kattegattsuiten", farveserigrafier, 3 stk., signeret, nummereret 28/190 og dateret -78.

2510248. JAN FALKMAN. "Kattegattsuiten", farveserigrafier, 3 stk., signeret, nummereret 28/190 og dateret -78.

"Arctic air", "Tuesday" og "Rød bøje". Cirka 44 x 61 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen. En med en revne i glasset.

Kunstner/designer

Jan Falkman (Født 1938)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Jan Falkman (Født 1938)

Antal besøg: 336