GARDEROBE, Orientalsk, 20. århundrede.

2510026. GARDEROBE, Orientalsk, 20. århundrede.

Grønmalet med sorte metalbeslag.
Længde 108 cm.
Bredde 53 cm.
Højde 204 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 108 cm.
Bredde 53 cm.
Højde 204 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.221