ELSE JENSEN. Kystscene med båd, farvelitografi, signeret.

2509543. ELSE JENSEN. Kystscene med båd, farvelitografi, signeret.

208/275, rammemål 53 x 64 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

208/275, rammemål 53 x 64 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 727