KISTE, ANTIK, mærket 1769.

KISTE, ANTIK, mærket 1769.
2509231. KISTE, ANTIK, mærket 1769.

Højde ca 58cm Bredde ca 130cm Dybde ca 61cm.

hængsler knækket, ridser, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 474