SIDEBORD, plexiglas & glas, 1980'erne.

2505495. SIDEBORD, plexiglas & glas, 1980'erne.

Plexiglas i tre dele. Løs glasplade. Mål ca 65 x 45 cm. Højde ca 49 cm.

Brugsslitage. Mindre ridser. Mindre kanthak.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 747