Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Helsingborgs Auktionskammare
Kunst
Malerie
ALFRED DE BREANSKI. Udsigt fra Kildorn slot, olie på Panel, signeret AF de Breanski.
250366. ALFRED DE BREANSKI. Udsigt fra Kildorn slot, olie på Panel, signeret AF de Breanski.
20,5 x 29,5 cm.
Vis hele teksten
Mindre plet.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
20,5 x 29,5 cm.
Vis hele teksten
Mindre plet.
Helsingborgs Auktionskammare
Antal besøg:
2.218