Luksuriøs middag hjemme hos dig for fire personer, signeret Stefan Karlsson.

250360. Luksuriøs middag hjemme hos dig for fire personer, signeret Stefan Karlsson.

And eller torsk? Anis eller spidskommen? Fløde- eller rødvinsreduktion?
Når stjernekokken Stefan Karlsson står ved dit komfur, kan du vælge at bare læne dig tilbage og nyde eller lære flere tips og tricks. Stefan er en prisbelønnet kendt kok, der blandt andet vandt Årets Kok 1995 og sad i juryen for årets udgave af samme konkurrence. Succesfuld restaurantiværksætter, der blandt andet fik overrakt en stjerne i Michelin-guiden til restaurant Fond. Så gå ikke glip af chancen for at invitere ham hjem til dit køkken, uanset om du bor i en studentergang eller i et palads, vil det være en oplevelse at bære med dig hele livet.

Som opkald til dette objekt kan du og dine nærmeste tre venner nyde en middag raffineret af stjernekokken Stefan Karlsson. Middagen foregår hjemme hos dig eller nære og kære. Stefan forvandler dit hjem til en luksusrestaurant for en aften!
Datoer fastsættes sammen med Stefan.

Se mere på http://www.skmat.se/ og http://www.toso.nu/Sve.htm Genstanden er en del af velgørenhedsauktionen "13 nye værelser", hvor alle indtægter går til Ronald McDonald House .

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 4.984