J. CAMPS. strand med både.

J. CAMPS. strand med både.
2503122. J. CAMPS. strand med både.

Olie på lærred.
Signeret 80x115cm.

Pletter på bagsiden og oxideret lak. Forgyldt og formstøbt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred.
Signeret 80x115cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 456