VIKTOR RASMUSSEN. Olie på lærred, stilleben, signeret.

2502770. VIKTOR RASMUSSEN. Olie på lærred, stilleben, signeret.

Signeret nth.
I alt 40 x 47,5 cm.

Mindre laktab og ridser. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret nth.
I alt 40 x 47,5 cm.

Antal besøg: 273