SJOV GRAMFON med messingtragt, 20. århundrede.

250215. SJOV GRAMFON med messingtragt, 20. århundrede.

LODPHONE 70 cm høj.
42 cm bred.

Ikke funktionstestet.
Brug / Aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

LODPHONE 70 cm høj.
42 cm bred.

Ikke funktionstestet.
Brug / Aldersslitage.

Antal besøg: 1.946