BROR GÖRANSSON. olie på Panel, stilleben, signeret B Göransson.

250133. BROR GÖRANSSON. olie på Panel, stilleben, signeret B Göransson.

Bror Göransson (1915-) (Bror til Åke Göransson (1902-1942).) 33x33 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 4.998