POUL CADOVIUS. hyldesystem, jacaranda, "Royal System", Danmark.
2501096. POUL CADOVIUS. hyldesystem, jacaranda, "Royal System", Danmark.
Fire vægsektioner, 3 stk 245 x 80 cm, en 239 x 80 cm + et lille stykke med original etiket 12 hylder 22 x 80 cm 2 hylder 30 x 80 cm 4 hylder 38 x 80 cm 2 avishylder, dybde 35 cm, lige dimension 3 skab med hylder, et af skabene har to niveauer, højde 42 cm, dybde 38 cm 1 skab med 3 skuffer, højde 42 cm, dybde 38 cm Vitrineskab med to glashylder, højde 56 cm, dybde 22 cm Alle dele, undtagen en hylde 38 cm, har beslag, 10 22 cm og to 30 cm
Pæn brugt stand, mindre brugsspor, farveændringer på vægge. Mangler beslag til en hylde 38 x 80 cm.