CONNY NYSTRÖM. Græsareal, olie på lærred, signeret.

250078. CONNY NYSTRÖM. Græsareal, olie på lærred, signeret.

27x35 cm.

Bøjning i lærred.

Få foretaget en gratis vurdering!

27x35 cm.

Bøjning i lærred.

Antal besøg: 4.096