MINI BORD med fliseplader, 20. århundrede.

2499944. MINI BORD med fliseplader, 20. århundrede.

højde 46 cm, bredde 49 cm, dybde 34 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 174