LARS LUDVIG LÖFGREN. Kunstglas, "Taurus", Signeret, 19/2000-tallet.

249809. LARS LUDVIG LÖFGREN. Kunstglas, "Taurus", Signeret, 19/2000-tallet.

Figur i matteret glas, Længde: 18,5, Bredde: 9,8, Højde: 13 cm.

Alders slid. Enkelte ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alders slid. Enkelte ridser.

Antal besøg: 1.516