Sæt , Inklusiv 40 viskestykker, delvist monogram signeret E.

249791. Sæt , Inklusiv 40 viskestykker, delvist monogram signeret E.

Køkkenhåndklæder i linned/bomuld. Forskellige mønstre og farver.
12 håndklæder med monogramsignering E.
Et håndklæde med monogramsignering H.
Et håndklæde med monogram signering TE
2 mindre duge med blondekant.
5 stk hørklude.

Brugsslitage.
Noget plet.

Få foretaget en gratis vurdering!

2 mindre duge med blondekant.
5 stk hørklude.

Brugsslitage.
Noget plet.

Antal besøg: 489