JOSÉ MARÍA VIDAL-QUADRAS. En ung kvinde.

2497560. JOSÉ MARÍA VIDAL-QUADRAS. En ung kvinde.

Olie på lærred Signeret og dateret 1935 127x110 cm.

Små tab af billedlaget og let slapt stof. Forgyldt og malet træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 531