GARDEROBE, England, 20. århundrede.

249699. GARDEROBE, England, 20. århundrede.

Højde 175 cm. Dybde 50 cm. Længde 90 cm.

Slitage og finerskader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og finerskader.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.433