BAXTER P. Væglampe, "Therna Applique", messing, glas, Baxter.

2496939. BAXTER P. Væglampe, "Therna Applique", messing, glas, Baxter.

Højde ca 63-64 cm, beslagsdybde ca 14 cm, se også auktion 2496927.

Slitage, mærker, ridser, elektricitet ikke komplet, funktionsgaranti ydes ikke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 594