DAYBED. Swedish Grace 1920'erne.

2496724. DAYBED. Swedish Grace 1920'erne.

Stel i elm, fødder i form af løvepoter. Delvis perlebetrukket plysbetræk.

Længde 210 cm, bredde 76 cm og højde 56 cm.

Ridser, mærker, afskrabninger, revner og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.052