ALGOT V RINGSTRÖM. Skovlandskab. Olie på Panel, signeret og dateret 1941.

249669. ALGOT V RINGSTRÖM. Skovlandskab. Olie på Panel, signeret og dateret 1941.

48x58 cm.

Mindre pletter, farvetab. Løsn rammen med kantslid og ridser til følge.

Få foretaget en gratis vurdering!

48x58 cm.

Antal besøg: 1.618