LYS, et par og SKRIVEURE, 2 stk, Gusum Bruk.

249623. LYS, et par og SKRIVEURE, 2 stk, Gusum Bruk.

Lysestager nr. 92, højde 19 cm.
Blækhorn med indsats i glas nr. 93, 14 cm.
Tændstikholder nr. 134, 13 cm.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser.

Antal besøg: 1.173