HENRIK SKAGH. Olie på lærred foret på Panel, signeret.

249532. HENRIK SKAGH. Olie på lærred foret på Panel, signeret.

Landskab. 32x63 cm.

Knitrende, mindre farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Landskab. 32x63 cm.

Knitrende, mindre farvetab.

Antal besøg: 4.138