SOFA, birk, fransk kolonistil, 1800-tallet.

2492880. SOFA, birk, fransk kolonistil, 1800-tallet.

Længde 130 cm, højde 87 cm og sædehøjde 46 cm.

Tidligere dækket af rattan, Brugsslitage, ridser og skrammer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 492