ROLF DALIN. Tåget landskab, olie på Panel, signeret Dalin.

249280. ROLF DALIN. Tåget landskab, olie på Panel, signeret Dalin.

1 diset landskab, 17x20 cm Signeret Dalin.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugstilstand.

Antal besøg: 1.735