KULHYDRAT, malet metalplade, begyndelsen af det 20. århundrede.

249233. KULHYDRAT, malet metalplade, begyndelsen af det 20. århundrede.

Højde 42 cm.
Bredde 27,5 cm.
Indsatsen er der.

Brugsslitage.
Farvetab og små rustangreb.
Der mangler en skrue til hængsler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 42 cm.
Bredde 27,5 cm.
Indsatsen er der.

Brugsslitage.
Farvetab og små rustangreb.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 616